Contact

Contactgegevens: 

Adres accommodatie
Irislaan 239, 4383 VV Vlissingen

Postadres
Postbus 527, 4380 AM Vlissingen

Telefoon: 0118-850982
E-mail:info@vcvlissingen.nl

Rabobank
algemene rekening: NL48RABO0151228302
contributierekening:NL29RABO0142961043 

 Bestuur: 

Voorzitter                                           : Jan Kapelle

Secretaris                                           : Peter Lemsom

Penningmeester                                : John Riemens (penningmeester@vcvlissingen.nl)

Vice voorzitter / wedstrijdsecretaris   : Peter Snaaijer (p.snaaijer@vcvlissingen.nl)

Kantine zaken / Horeca                     : Kees Dijker

Sponsorzaken                                    : Willem van der Hoofd (willem@vlissingenvooruit.nl)

Algemene ondersteuning                   : Johan de Visser

Contact bestuur: bestuur@vcvlissingen.nl 

Ledenadministratie/contributiezaken
Chris van Tiel en Ronnie Cremer
e-mail: ledenadministratie@vcvlissingen.nl

Wedstrijdsecretaris Senioren
Peter Snaaijer,
e-mail: p.snaaijer@vcvlissingen.nl, tel. 06-20458293

Wedstrijdsecretaris Jeugd
Peter Snaaijer
e-mail:  jeugdwed.sec@vcvlissingen.nl, tel. 06-20458293

Clubfotograaf
Paul ten Hacken,
e-mail ptenhacken@hotmail.com
Fotosite: paultenhacken.jalbum.net

Sponsorzaken
Willem van  der Hoofd,
e-mail: w.vander.hoofd@kpnmail.nl   

Kantine Commissie
Kees Dijker
Carolien van Gils
Wendy de Witte
e-mail:kantine@vcvlissingen.nl

Evenementen Commissie
vakature
e-mail: evenementen@vcvlissingen.nl

Klus Commissie
Jan Katsman,
e-mail:  janka@zeelandnet.nl

Technische Commissie Senioren
Peter Snaaijer, Thomas Ragut, Jan Kapelle, Kees Dorrepaal, Hassan Achekhlaf en Jean-Paul Vereecke
e-mail: tc@vcvlissingen.nl

Jeugd  Commissie, 
e-mail:jeugd@vcvlissingen.nl

– Interne scouts
* Jean Paul Vereecke en Hassan Achekhlaf

– Wedstrijdsecretaris Jeugd
Vacant
– e-mail: jeugdwed.sec@vcvlissingen.nl

– Coördinatoren Jeugd
*JO17 en JO15                  : Marcel van der Hoofd, tel 06-18185990
*JO13                                    : Wendy de Witte, tel. 06-43479368
*JO11, JO10 en JO9       : Michael v.d. Pavert, tel. 06-40631462
*JO8 en JO7                       : Daniëlle Albers, tel. 06-21177535 en Benice Pengel, tel. 06-27139850